İstikbal Yatak Odası Takımları ve Modelleri

13.12.2020
4.837
İstikbal Yatak Odası Takımları ve Modelleri

İstikbal Yatak Odası Takımları İle Yatak Odası Dekorasyonu

 

İstikbal yatak odası takımları oldukça şık ve rahat modellerdir. Yatak odaları evde geçirilen en rahat vakitlerin bölgesidir, uyuduğumuz bu oda rahat bir şekilde dekore edilmelidir, çünkü asıl amacı dinlenebilmemiz için zemin hazırlamaktır. Yatak odası dekore ederken kullanılan eşyalar yatak, dolap, aynalı komodin şeklinde sıralanabilir. Kişi kendi zevkine göre bir dizayn yapabilir ancak genelde en çok konforlu ve kullanışlı olması istenir. Bu yüzden eşyalar ona göre alınır. Modern, klasik veya spor bir stil belirlenmelidir.

 

@istikbal

@istikbal

 

Neden Tercih Etmeli?

 

Her marka her stile uygun mobilya çıkarmaz, bütçenize uygun ve kaliteli bir yatak odası takımı arıyorsanız seçiminizi İstikbal’den yana kullanmanız önerilir. İstikbal yatak odası takımları hem her bütçeye uygun, hem kaliteli hemde hoş görünümlü bir yapıya sahiptir. Kaliteden ödün vermem ancak bütçem de kısıtlı diyorsanız bu markayı tercih etmeniz önerilir.

 

İstikbal Yatak Odası Takımları

 

Yatak odası dekorasyonunda ilk alınması gereken elbette yatak odası takımıdır. Takımda yatak, dolap ve aynalı vitrin yer alır. Bunların hepsi zaten odayı dolduran eşyalar olduğu için ilk olarak takımı almak en mantıklısı olacaktır. Takım dışında hepsini tek tek almak ise hem zaman kaybı olacaktır hemde bütünlük elde etmek zorlaşacaktır. Seçeceğiniz modeller odanızın konforlu ve şık görünmesine katkıda bulunacaktır.

 

İstikbal Yatak Odası Çeşitleri

 

Her sabah gözümüzü açtığımız odanın istikbal yatak odası olması farklı bir ayrıcalık olacaktır. Kullanılan eşyaların malzemesi kaliteli ve şık olduğu için her zevke hitap etmektedir. Pek çok çeşide sahiptir. Bu çeşitler farklı isimlerde anılmaktadır ve hepsinin içinde farklı desen ve renklerde takımlar vardır. Benzer özellikleri ise yatak, dolap, şifonyer, komodin bulunduruyor olmalarıdır. Fiyata göre özellikleri değişmektedir.

 

 

İstikbal Yatak Odası Takımları Renkleri

 

İstikbal yatak odası takımları oldukça zengin bir renk skalasına sahiptir, odada kullanmak istediğiniz tonlara uygun bir takım mutlaka bulabilirsiniz. Kullanılan boya, meşe ağacına ve diğer malzemelere zarar vermeyecek cinste tercih edilmektedir. Özellikle kahve ve krem tonları çok kullanılmaktadır. Odanızın havasını ve bütünlüğünü bozmayacak şekilde bir seçim yapabilirsiniz. Eğer takım içindeki parçaları ya da renkleri beğenmezseniz kendi zevkinize göre farklılık yapabilirsiniz, bazı takımlarda ise kendiliğinden birkaç çeşit renk ve model mevcuttur.

 

Takımlar Arasındaki Farklar Ne?

 

Genel olarak İstikbal yatak odası birbirinden stil olarak farklıdır. Klasik, modern veya spor takımı zevkinize uygun seçebilirsiniz. Bunlar dışında farklar şöyle sıralanabilir;

Aydınlatma sistemi olup olmadığı

Çekmece stoplama sistemi

Kullanılan malzeme

Gardırop dış kısım çekmece

Gardırop iç çekmece

Kapak stoplama sistemi

Dolabın ve yatağın yerden yüksekliği

Sürgülü veya kapaklı dolap

Kullanılan renkler ve kulp gibi yardımcı parçalar

Temperli cam sistemi

Tuvalet masası

Yerli üretim

 

Kullanılan Malzemeler

 

İstikbal yatak odası takımları üst sınıf kalite malzemeler ile üretilmektedir. Genelde meşe ve kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılır. Malzemeler sürtünmeye, çizilme ve yanmaya karşı dayanıklıdır. Dolaplar ve yatak başlığı kolay bir şekilde temizlenebilme özelliğine sahiptir, suya dayanıklıdır.

 

Gardıroplar tüm takımlarda 5,6 ve sürgü kapılı olmak üzere 3 alternatiften oluşur. Oldukça kullanışlı bir depolama kapasitesine sahiplerdir. Tüm yatak odası takımlarında zevke göre karyola başlığı değiştirilebilmektedir. Bazı takımlarda kullanılan yavaşlatma sistemi sayesinde çarpma riski en aza indirilmiş. Yatak odasına dair tüm önerilerimizi incelemek için Dekor Portal Pinterest Yatak Odası Dekorasyonu panomuzu ziyaret edebilirsiniz.

 

Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Yatak odası takımını almadan önce mutlaka odanın ölçülerini hazırlayın, takımlardaki ölçüler internet sitesinde ve mağazalarında belirtilmiştir. Sizde ona uygun olarak takım seçiminde bulunabilirsiniz. Bütçenize uygun bir takım almak istiyorsanız, İstikbal doğru adrestir. Takımların fiyatları ortalama 7.284.00₺ civarı değişmektedir. Tek tek aldığınız taktirde indirimlerden yararlana ihtimaliniz de düşecektir. Ayrıca yapıkredi bankasına taksit imkanları da mevcuttur. Dekor Portal Ev Dekorasyon yazılarımızı da inceleyerek tüm eviniz ve yatak odalarınız için detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

İstikbal Yatak Odası

İstikbal Yatak Odası

İstikbal Yatak Odası

İstikbal Yatak Odası

 

 

 

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.