Ev Dekorasyon Ürünleri Alırken Dikkat Edilecekler

30.11.2020
2.515
Ev Dekorasyon Ürünleri Alırken Dikkat Edilecekler

Ev Dekorasyonu Ürünleri Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Ev dekorasyon ürünleri ile evinizin sizin tarzınızı yansıtacak detaylarla hareketlendirilmesi ve size konforlu bir yaşam alanı sunması için doğru dekore edilmesi gerekir. Bu nedenle de evinizin şık ve modern bir dekorasyona sahip olması eviniz küçükse açık renklerle dekore etmeniz evinizin daha ferah ve büyük görünmesini sağlar. Aynı zamanda aynalarla evinize derinlik verebilir ve küçük dekorasyon oyunları ile evinizin daha geniş ve kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunda kullanacağınız ev dekorasyon ürünleri evinizin şekline, tarzına ve karakterine uygun olmalıdır. Evinize tarz katacak dekoratif ürünler kullanarak evinizin şıklığını arttırabilir ve havasını değiştirebilirsiniz.

 

@envatoelements

@envatoelements

 

Küçük Ev Dekorasyonu

 

Ülkemizde kentleşmenin giderek yaygınlaşması ile birlikte daha sıkışık düzende apartman daireleri yapılıyor ve bu da çoğu insanın küçük evlerde yaşamasına neden oluyor. Küçük evlerin kullanışlı dekore edilmesi gerekir. Yerden tasarruf etmek için gömme dolap yaptırabilir ve katlanıp dolap şekline gelen mobilyalarla pratik ve kullanışlı alanlar oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda küçük ev dekorasyonunda kullanılacak eşyalar ve dekoratif ürünler evin boyutu ile orantılı olmalıdır.

 

Showroomlarda beğenip de satın almak istediğiniz ürünler o geniş ve boş alanda gözünüze küçük gibi görünse de eve geldiğinizde devasa olabilir ve evinize doğmayabilir. Bu nedenle alacağınız eşyaları önceden ölçmeli ve evinize uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda küçük evleri açık renk badana yaparak daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz.

 

Ev Dekorasyonunuzla Fark Yaratın!

 

Evinizin şık ve modern gözükmesi için gereksiz ve göze fazla gelen eşyaları ev dekorasyon ürünleri olarak kullanmamanız gerekir. Az ve öz eşya kullanmanız her zaman daha sade ve şık bir dekorasyona imza atmanıza yardımcı olur. Evinizde geçirdiğiniz vakti daha keyifli bir hale getirmek için hobilerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir alan ve şık bir okuma köşesi de ortaya çıkarabilirsiniz. Evinizde yapacağınız küçük dokunuşlar ile kullanacağınız dekoratif ürünler evinizin daha keyifli bir hale gelmesini sağlar. İlham almak için Dekor Portal Ev Dekorasyon yazılarımıza göz atın.

 

Ev Dekorasyon Ürünleri İle Küçük Dokunuşlar

 

Ev dekorasyonunda şık ve modern bir ev dekorasyonuna imza atmak için küçük dekoratif aynalarla ve dekorasyonlarda kullanılan renk kontrastları ile evinizin daha geniş ve büyük görünmesini sağlayabilirsiniz. Ev dekorasyonunda siyah ve beyaz gibi zıtlıkların uyumundan yararlanarak evinizin modern görünmesini sağlayabilirsiniz. Evinizin tarzına uygun ev dekorasyon ürünleri ve dekoratif ürünleri evinizin dekorasyonunda kullanarak güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Evinizdeki fazla eşyaların ortadan kalkması ve toplanması için kullanışlı dolaplar yaptırabilirsiniz.

 

 

Modern Ev Dekorasyon Ürünleri

 

Ülkemizde ev dekorasyonunda fark yaratacak küçük dokunuşların bir evi ne kadar değiştirebileceğine kanıt olacak pek çok mimarın elinin değdiği ev dekorasyonu bulunuyor. Evinizde geçirdiğiniz vakti değerlendirmek ve daha kaliteli bir hale getirmek için organizatör dekorasyon araçlarını kullanarak evdeki dağınıklığın toplanmasını sağlayabilirsiniz. Evdeki aydınlatmaların da evin aydınlanmasına yetecek düzeyde olması ve beklentileri karşılaması oldukça önemlidir. Ev dekorasyonunda ana eşyalar ile dekorasyon ürünlerinin renk ve tarz uyumlarına dikkat etmeniz gerekir.

 

Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu

 

Tamamen koyu renklerle evi döşemeyi planlıyorsanız evinizin karanlık olabileceğini unutmamalı ve eşyalarınızı renk katacak ve evin daha aydınlık görünmesini sağlayacak renklerden tercih etmeniz gerekir. Ev dekorasyon ürünleri seçilirken renk uyumları oldukça önemlidir. Uyumsuz renkleri aynı ortamda kullanmamaya özen göstermelisiniz. Halı ile perdelerin ve koltukların renk ve tarz uyumlarının sağlanması dekorasyonda görüntüde bütünlük oluşturulmasına yardımcı olur. Zamansız parçaların ve dekoratif ürünlerin kullanılması ile uzun yollar rahatlıkla kullanabileceğiniz şık dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Modern evlerde göz yoracak ve evi daraltacak fazla eşya kullanımından kaçınmalı, az ve öz dekoratif ürün kullanmaya dikkat etmelisiniz. Kullanım önerileri ve çok daha fazlası için Dekor Portal Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Ev Dekorasyon Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.